پرسش های متداول

درخواست من به کجا رفته است؟

درخواست شما به تیم پزشکی شامل فوق تخصص های تمام رشته ها ارسال خواهد شد و برای درمان فوری شما پیشنهاد های مختلفی از نظر هزینه و روش های مختلف درمان ارائه خواهد شد . بیمارستان های فوق تخصص با تجهیزات مدرن به همراه کادر فوق تخصص شماور ما در زمینه ارائه راهکار های درمان مناسب خواهد بود.

چه کسی با من تماس می گیرد؟

یکی از پزشکان گروه توریست پزشکی شمس جهت هماهنگی های لازم با شما تماس خواهد گرفت . سعی خواهد شد با یکی از زبان هایی که شما با آن آشنایی دارید توسط مترجم اراتباط برقرار گردد که بتوانید شرح بیماری خود را بیان فرمایید.

چقدر طول می کشد؟

متخصصین مجموعه ما ظرف 72 ساعت جواب کلیه سوالات شما را خواهند داد.

چه چیزی دریافت خواهم کرد؟

متخصصان شمس ، ابتدا اطلاعات و درخواست های شما را بررسی کرده و سپس درخواست ها و پیشنهادهای خود را با ارائه اطلاعات تکمیلی در اختیارتان قرار می دهند تا شما خدمات مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

این خدمات شامل:
- روش های درمانی مناسب بیماری شما و هزینه های آن
- نام و مشخصات پزشک معالج شما
- نام و شهر مرکز درمانی شما
- محل اقامت شما و همراهان شما
- معرفی برخی از خدمات شرکت از قبیل : ویزا، بلیط ، ترانسفر، مترجم، تور و سایر خدمات مورد نیاز گردشگری
جهت انتخاب شما خواهد بود.

توضیح : برای اینکه بتوانید بهتر نتیجه بگیرید و انتخاب بهتری داشته باشید، بسته های مختلف درمانی و پزشکی و همچنین هزینه های مختلف خدمات گردشگری را به شما ارائه می دهیم.
لازم است بدانید هزینه های درمان براساس انتخاب بیمارستان و مرکز درمانی، شهرت کادر پزشکی، تجهیزات پزشکی و داروهای مصرفی شما متغیر خواهد بود .
با این وجود درتمامی حالات، بهبودی ایده آل و یکسانی برای شما حاصل خواهد شد.


با توجه به اینکه اطلاعات من خصوصی است، آیا شرکت تامین رازدار و امانتدار اطلاعات من خواهد بود؟


بله . باید بگوییم یکی از تعهدات اصلی مجموعه ما، امانتداری و رازداری اطلاعات مربوط به بیماران ما می باشد تا بیمارانی که شرکت ما را جهت دریافت خدمات انتخاب می نمایند در نهایت آرامش و اطمینان به مجموعه مراکز تحت پوشش ما مراجعه نمایند .


آیا شرکت تامین خدمات گردشگری اعم از ویزا، بلیط، اقامت، تور، مترجم، ترانسفر، خرید از بازار و سایر مولفه های مورد نیاز بیمار و همراهان وی را می تواند ارائه دهد؟

بله ، مجموعه ما دارای گروه گردشگری با بیش از 20 سال سابقه خدمات سفر و گردشگری می باشد . این گروه از مجموعه شرکت های بزرگ هلدینگ گردشگری کشور می باشد.


چگونه باید به دست شما پول خدمات را برسانم؟

شما میتوانید از طریق های زیر اقدام نمایید :
- مستقیما به حساب بین المللی مجموعه واریز نمایید .
- از طریق کارگزاری شمس در کشور خودتان
- از طریق صرافی
- هنگام ورود به کشور

پس از پرداخت وجه رسید آنرا چگونه دریافت خواهم نمود؟

- از طریق سامانه و پنل کاربری خود
- از طریق ایمیل
- از طریق شبکه اجتماعی
- به صورت حضوری در محل کارگزاری و نمایندگی
- ارسال از طریق DHL


برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر از انواع خدمات درمانی، مراکزدرمانی ، اطلاعات درمان بیماری های خاص، پزشکان، مراکز اقامتی، انواع به کجا مراجعه کنم؟

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.shamsmt.com مراجعه نمایید و یا با شماره های مجموعه تماس حاصل فرمایید و به زبان ملی خود با کارشناسان ما مرتبط شوید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.