درباره ما

مجموعه گردشگری سلامت و درمانی شمس یک مرکز گردشگری سلامت ایرانی ، برای ارائه بسته های درمانی و گردشگری یکپارچه با معرفی مناسب پزشکان و بیمارستان های با کیفیت بالا ، به منظور جذب بیماران محترم از خارجی از ایران میباشد که قصد انجام سفر برای دریافت خدمات پزشکی، درمانی و زیبایی را دارند.
این مجموعه با فعالیت گسترده ، تخصصی و حرفه ای در دو حوزه پزشکی و گردشگری بیش از ده سال سابقه بصورت متمرکز برنامه توریست سلامت (Medical Tourism) را در شاخه های مختلف درمانی و ارائه بسته های گردشگری در کنار فرآیند درمان ، را به تمام درمانجو هایی که قصد انجام مراحل پزشکی خود را در ایران دارند ، با کیفیت بالا ارائه مینماید.
مدیریت مجموعه شمس ، با تمرکز بر کنترل و افزایش دائم کیفیت درمان تخصصی و کاهش هزینه های غیر ضروری برای بیماران و همچنین تامین خدمات توریستی و تفریحی ، رضایت مشتریان خود را کسب نموده است .
مسافران درمانجو از بدو ورود به ایران با برنامه ای از پیش تعیین شده ، فردی را با تخصص ترجمه از زبان اول مسافر و آشنا به امور پرستاری و همچنین امور گردشگری ، کنار خود و خانواده خواهد داشت و تمام نیاز های پزشکی و رفاهی طی مراحل درمان را هماهنگ خواهد کرد.
مجموعه گردشگری سلامت و درمان شمس دارای تاییدیه از دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي درماني تهران و همچنین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری میباشد .
درمان قطعی و مطمئن
کیفیت بالا و هزینه کمتر
تسهیل گری سفر
اهداف
GOALS
Esmail Ali Akbari
Head of Legal Department
مدیر بخش حقوقی
اسمائیل علی اکبری

+98(912)148-7055

Dr. Mansoor Azemati
Head of Medical Department
مدیر بخش پزشکی
دکتر منصور عظمتی

+98(912)126-0800

Reza Khadem Al Reza
Managing Director
مدیر عامل
رضا خادم الرضا

+98(912)370-8980